Unicredit Bank ponúka dlhodobo hypotéky s najnižšou spodnou hranicou úroku na trhu. Doteraz lákala na sadzbu 1,69 % ročne pri troj a päťročnej fixácii, teraz svoju ponuku ešte viac zatraktívnila ďalším znížením úroku pri trojročnej fixácii na úroveň 1,49 % ročne.

Hypotéky s fixáciou na 5 rokov poskytuje s úrokom od 1,69 % p.a.

Atraktívny úrok len pri využití cross sell ponuky banky

Naďalej platí, že akciový úrok získa klient len pri využití ďalších produktov banky. Podmienkou je poistenie úveru a využívanie účtu U konto alebo U konto PREMIUM v Unicredit Bank. V prípade, že U konto si v banke nehodláte zriadiť, ani ho využívať, ponuka úrokovej sadzby banky stúpne o 0,6 % p.a.

Účet bez poplatkov – opäť s podmienkami

unicredit_bank_logoBalík služieb U konto je bezplatný, v prípade, že si budete naň posielať každý mesiac platbu vo výške minimálne 400 € mesačne (s garanciou podmienok pre bezplatné vedenie U konta na 10 rokov). Pri nesplnení minimálneho mesačného limitu došlej platby je poplatok za U konto 8 EUR (tento poplatok sa môže neskôr zvýšiť, naň sa garancia podmienok nevzťahuje).

Komplexnejší balík služieb – U konto PREMIUM je spoplatnený základnou cenou až 15 EUR mesačne, zdarma ho získava každý, kto splní podmienku bezhotovostného kreditu na účte vo výške 1800 € a viac.

Motiváciou klientov na využívanie ďalších platených služieb banky si UCB kompenzuje zníženie úrokovej sadzby, ktorá je hlboko pod trhovým priemerom (marcové štatistiky odhalili priemernú hodnotu hypoték s fixáciou na 1-5 rokov vo výške 2,62 % p.a.).

Aj keď je májová akcia UCB na prvý pohľad mimoriadne lákavá, stále sa jedná o ponuku úroku „od“ a „s podmienkami“. Konečná sadzba tak môže byť podstatne vyššia ako avizovaná. V prípade, že pomerne drahú službu poistenia úveru nechcete a nehodláte si zakladať ďalšie bankové konto, porovnajte si aj ponuky od iných bánk. Niektoré znižujú úrok a desatinky percent pri využití ďalších služieb, iné oslovujú klientov s transparentnou úrokovou sadzbou, ktorá nie je naviazaná na využívanie ďalších produktov a služieb.