Direct banka ZUNO prišla s novou reklamnou kampaňou, v ktorej predstavuje ešte výhodnejšiu pôžičku a „bolestné“ v prípade, že získate lepšiu ponuku od konkurenčnej banky.

Názov reklamnej kampane znie „Stop retro pôžičkám“, ktorú banka odštartovala okrem Slovenska aj v susednej Českej republike. Úroková sadzba ZUNO pôžičky začína na 6,90 % ročne. V reklame direct banka sľubuje najvýhodnejšiu pôžičku – v prípade, že záujemcovi o úver banka žiadosť schváli a konkurenčná banka mu dá lepšiu ponuku, po zdokladovaní tejto skutočnosti ZUNO garantuje, že dá lepšiu ponuku. V prípade, že sa ponuku konkurencie nepodarí predčiť, ZUNO žiadateľovi vyplatí na jeho účet „odškodnenie“ vo výške 50 EUR. To platí len pre úvery vo výške od 2000 EUR.

stop retro pozickamPodstatu reklamnej kampane ďalej vysvetľuje Lenka Hritzová, šéfka produktového manažmentu obľúbenej online banky: „Pokiaľ má klient schválenú pôžičku od ZUNO, ale myslí si, že iná inštitúcia mu schváli úver s nižšou úrokovou sadzbou, stačí, že nám klient pošle zmluvu o tomto úvere spolu so svojím klientskym číslom a vypočítame mu lepšiu ponuku,“

Informácie ohľadom ponuky z konkurencie je potrebné poslať na email najlepsiacena@zuno.sk

Pozor, ponuka od inej finančnej inštitúcie musí spĺňať niekoľko podmienok, predovšetkým musí byť poskytnutá rovnakej osobe ako úver od ZUNO, musí byť poskytnutá na rovnakú alebo veľmi podobnú čiastku a s rovnakou lehotou splatnosti.

Parametre

ZUNO pôžička je bezúčelový spotrebný úver, vďaka ktorému si môžete požičať na čokoľvek vo výške od 2001 EUR až do 20 000 EUR. Finančné zaťaženie pri následnom splácaní je možné rozložiť na obdobie 6-72 mesiacov. Pred tým, než o pôžičku požiadate, je potrebné, aby ste mali otvorený účet v ZUNO. Samozrejme, za účet ani za poskytnutie pôžičky nebudete platiť žiadne poplatky.

Podmienky: vek od 18 rokov, minimálny vek pre SZČO 21 rokov, pravidelný príjem v čistom min. 250 € mesačne, vedenie účtu v ZUNO a žiadne dlhy voči iným finančným inštitúciám.