Aká je hotovostná pôžička Kešovka? – Finanza.sk

Aká je hotovostná pôžička Kešovka?

Pôžička Kešovka je produktom spoločnosti Teleservis plus a.s ktorá poskytuje úvery pre ľudí ktorí sa ocitli vo finančnej núdzi už od roku 1997. Od začiatku svojho pôsobenia na Slovensku poskytla úvery viac ako 70000 klientom. Spoločnosť Teleservis sídli na adrese: Staré Grunty 7, 841 04 Bratislava.

Predstavenie produktu

Jedná sa o neúčelový úver, ktorý môžete použiť na čokoľvek a poskytuje sa vo výške od 200 €. Maximálny objem úveru je stanovený na 1700€. Doba splatnosti nie je pevne daná a záujemca si tak môže vybrať ľubovolný počet mesačných splátok. Základným predpokladom na schválenie žiadosti je pravidelný mesačný príjem žiadateľa, ktorý musí postačovať na mesačné splátky aj s úrokmi. Ďalšou podmienkou je vek od 18 rokov a trvalý pobyt na Slovensku. Pôžička Kešovka je určená pre zamestnaných ľudí, pre dôchodcov alebo živnostníkov.

Ak máte záujem o tento úver, žiadosť si môžete podať dvomi spôsobmi:

 1. Vyplnením online formulára priamo na webe kesovka.sk, kde musíte vyplniť nasledovné údaje: meno, priezvisko, adresa trvalého pobytu, mobil, email. Po odoslaní tohto formulára Vás bude v krátkej dobe kontaktovať pracovník spoločnosti s ktorým si dohodnete termín osobného stretnutia za účelom získania informácii o ich úverovom produkte. Spoločnosť Teleservis plus má osvedčený spôsob ako zhodnotiť „rizikovosť klienta“ alebo ak chcete jeho úverové riziko – návštevou klienta v jeho domácnosti. Na základe toho, ako má klient domácnosť usporiadanú, aké je jej vybavenie a ako odpovedá na otázky finančného agenta buď úver dostane alebo nie.

 2. Ďalšou možnosťou je požiadať telefonicky, na info linke 0850 166 666. Po krátkom rozhovore Vám bude pridelený finančný agent, podľa miesta Vášho trvalého bydliska s ktorým je nutné dohodnúť si osobné stretnutie.

kesovka logoNiektorým žiadateľom však osobné stretnutia veľmi nevyhovujú, čomu sa dá celkom rozumieť. Nie každému je totižto príjemné ak ho navštívi úplne cudzí človek v domácnosti a obzerá si jej zariadenie. Z tohto hľadiska Kešovka nereaguje pružne na potreby ľudí, ktorí si chcú napríklad požičať bez nutnosti osobného stretnutia. Ak aj vy patríte k týmto ľuďom, mali by ste sa obrátiť na inú nebankovú spoločnosť, ktorá umožňuje svojim klientom vybaviť úver od A po Z na diaľku. Medzi takéto firmy patrí napríklad Cetelem alebo spoločnosť Quatro, ktoré okrem jednoduchšieho spôsobu podania žiadosti cez internet ponúkajú aj oveľa lepšie úrokové sadzby a transparentnejšie podmienky spolupráce.

Splácanie

Mesačné splátky sú vyberané finančnými agentmi v hotovosti. Každý mesiac, klienta navštívi zamestnanec spoločnosti doma a vyberie mesačnú splátku. Chýba možnosť poslať mesačnú splátku bezhotovostne, priamo na účet veriteľa.

Doklady potrebné pre poskytnutie

Pre zriadenie pôžičky budete potrebovať

 • doklad o výške príjmu (ak ste zamestnanec potvrdenie od zamestnávateľa, výplatné pásky, výpis z účtu u živnostníkov živnostenský list, posledné daňové priznanie, ak ste dôchodca tak je potrebné predložiť výmeru dôchodku)

 • pracovnú zmluvu (v prípade že ste zamestnanec)

 • doklad preukazujúci adresu bydliska (napríklad faktúra za telefón, SIPO…)

Zhrnutie

Kešovka poskytuje drahé hotovostné pôžičky, ktorým chýbajú aj výhody nebankových úverov – jednoduchosť zriadenia prostredníctvom internetu. Úver je možné dostať len po osobnej návšteve finančného agenta u Vás doma, takže o nejakej jednoduchosti vybavenia nemôže byť ani reči. Detaily získania a podmienky spolupráce s firmou Teleservis Plus sa taktiež nemáte šancu dozvedieť skôr ako na osobnom stretnutí, čo je v mnohých prípadoch strata času ako záujemcu o úver tak aj finančného agenta. Na web stránke spoločnosti nie sú uvedené žiadne obchodné podmienky, taktiež chýba online kalkulačka na vypočítanie mesačnej splátky, ktorá je dnes už štandardom.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Email this to someonePrint this page

12 komentárov »

 1. Jakub jún 6, 2013 z 7:15 pm - Reply

  Dobrý deň mal by som záujem o pôžičku mohli by ste mi poslať podrobné informácie

 2. marian júl 25, 2013 z 7:14 pm - Reply

  Chcel som sa spýtať keď mám peniaze požičané a splácam po akej dobe alebo po koľkých splátkach si môžem požiadať o ďalšiu

  • admin júl 26, 2013 z 9:45 am - Reply

   Marián, najlepšie spravíte ak sa naučíte hospodáriť s vlastnou výplatou miesto ďalšieho zadlžovania sa.

 3. Maroš august 13, 2013 z 1:37 pm - Reply

  Dobry den chcel by som sa spytať na tel.kontakt … ako sa da s vami spojiť a bližšie sa informovať Dakujem pekne za odpoved …

 4. jakub august 14, 2013 z 6:46 pm - Reply

  Dobrý chcem sa opýtať. Ja som živnostník a mám živnosť tri mesiace, môžem požiadať o pôžičku?

  • admin august 14, 2013 z 7:39 pm - Reply

   Jakub, tak to v žiadnom prípade nebude možné. Poskytnutie úveru pre živnostníkov je podmienené doložením daňového priznania za posledný rok, ktoré ste ešte nepodávali.

 5. alena november 3, 2013 z 3:00 pm - Reply

  mam zaujem mozte mi dat odrobne inf. som zivnostnicka v rakusku

 6. Michaela november 27, 2013 z 12:27 pm - Reply

  Dobrý deň! Ja by som mala záujem o túto požičku, no žiaľ nemám okrem mesta na OP adresu ulice,ale viem dokladovať prechodné bydlisko výpisom z účtu.Bolo by to možné? Ďakujem

 7. peter guoth január 3, 2014 z 3:17 pm - Reply

  chcem sa spýtať že zástupcovia Kešovky daju peniaze 1400 eur len tak na ruku osobe len na zaklade trvaleho bydliska

 8. maria november 27, 2014 z 7:36 pm - Reply

  chcem spytat ci s kesovka spol .sa da dohodnut na splatkovom kalendari a dlhsie platit pozicane peniaze meskam so splatkov

 9. klaudia február 26, 2015 z 11:01 am - Reply

  dobry den vam prajem mal by som zaujem o pozicku dakujem

 10. Olga h november 25, 2015 z 5:09 pm - Reply

  Mala by som zaujem o pozicku

Poslať odpoveď »